Home / Showbiz / Ky është ministri kosovar që nuk i ndahet Snapchatit

Ky është ministri kosovar që nuk i ndahet Snapchatit

snapministri-8-640x426

Tashmë rrjetit më të ri social Snapchat, nuk po mund t’i rezistojnë as zyrtar të shtetit.

Kështu ministri kosovar Arban Abrashi, ka vendosur që t’i bashkohet këtij rrjeti, shkruan “Magazina.al”

Në profilin e tij mund të shihen postime që nga mëngjesi kur fillon punën në Ministrinë e Punës dhe mirëqenies Sociale deri natën vonë kur argëtohet me shoqërinë.

1_1476436532-357793

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *