Home / Showbiz / Ledri Vula dhe Dhurata Dora pëlqejnë këngën “Lejla”

Ledri Vula dhe Dhurata Dora pëlqejnë këngën “Lejla”

“Lejla” është padyshim projekti më i komentuar këtë vit, i cili u publikua mbrëmë. Kënga pati shpërndarje dhe përkrahje të madhe në rrjetet sociale edhe nga kolegët e Elvanës, Capitalit e 2po2. Ndër shumë artistë që e kanë shpërndarë këtë këngë në profilet e tyre janë edhe Dhurata Dora e Ledri Vula. Këta dy të […]

“Lejla” është padyshim projekti më i komentuar këtë vit, i cili u publikua mbrëmë.

Kënga pati shpërndarje dhe përkrahje të madhe në rrjetet sociale edhe nga kolegët e Elvanës, Capitalit e 2po2. Ndër shumë artistë që e kanë shpërndarë këtë këngë në profilet e tyre janë edhe Dhurata Dora e Ledri Vula.

Këta dy të fundit kanë treguar përkrahjen e tyre për kolegët, edhepse janë emra të mëdhenjë në industrinë e muzikës, e që ndodh shpesh me disa të mos përkrahin njëri-tjetrin.
Ledri e Dhurata pa komplekse e kanë shpërndarë këngën në Instagram, kështu duke bërë që “Lejla” të dëgjohet edhe nga fansat e shumtë të dyshes.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *