Home / Lajme / Kronika e zezë / Lëndohet rëndë 51 vjeçari

Lëndohet rëndë 51 vjeçari

Gjatë punëve ndërtimore ne fshatin Gradec, dje rreth orës 15.00 është lënduar E.A 51 vjeçarë drejteus I një kompanie ndërtimore. I njejti është dërguar në Spitalin Klinik të Gostivarit, ku I janë konstuar dëmtime në kokë, dhe ëpr shkak të seriozitetiyt të lëndimeve është dërguar si rast urgjent  në Klinikat e Shkupit, dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Ja cilat komuna shqiptare i synon Zaevi

Pas shpalljes së datës për zgjedhjet lokale, lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Zoran Zaev …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *