Home / Showbiz / Majku ndahet me të dashurën?

Majku ndahet me të dashurën?

ma-1475748929-7857032_1476435308-4366767

Çifti i përfolur shumë në media, reperi Majk dhe Majlinda Zeka si duket janë ndarë

Ata filluan lidhjen këtë para disa muajve dhe menjëherë e morën vëmendjen e mediave, kështu duke u bërë çifti më përfolur.

Burime të Gazetës Express thonë se çifti janë ndarë, mirëpo ndarjen e dëshmon edhe instagrami i Majkut.

Majk i ka fshirë të gjitha fotografitë që I kishte me të dashurën e tij, Majlinda Zekën.

Shikoni Instagramin e tij:

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *