Home / Showbiz / Mamaja e Tunës nuk është shqiptare…?!

Mamaja e Tunës nuk është shqiptare…?!

tt_1476336858-1540878

Altuna Sejdiu-Tuna, shpesh ka folur për babin e saj, një mundës profesionist që ka marrë pjesë edhe në Lojërat Olimpike në Moskë dhe Los Angelos, ku ka fituar edhe medalje

Ama Tuna nuk e ka parë të udhës të flasë edhe aq për të ëmën, që megjithatë e ka pikë të dobët dhe mbështetje të fortë.

Madje, për nga pamja fizike, Tuna i ka ngjarë kryekëput nënës së saj, shkruan “Kosovarja”.

E ëma e këngëtares quhet Ajla dhe thuhet se nuk është shqiptare.

t_1476336848-4820144

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *