Home / Showbiz / Marina Vjollca e mashtron Getoar Selimin (Video)

Marina Vjollca e mashtron Getoar Selimin (Video)

Zakonisht janë vajzat ato të cilat shkrepin disa herë aparatin për të nxjerr një fotografi të bukur në rrjetet sociale.

Por, kjo dukuri shihet edhe te gjinia mashkullore e VIP-ave, të cilët mundohen të ruajnë imazhin e mirë në publik, duke u rregulluar para aparatit fotografik.

Këtë e ka dëshmuar së fundi reperi i Babastars, Getoar Selimi-Geti i cili është futur në “kurth” nga e dashura e tij.

Marina Vjollca ka qeshur me reagimin e Getit, teksa ky i fundit mbledh barkun dhe rregullon bluzën kur mëson se ajo po e xhironte, ndryshe nga sa kishte menduar ai se po i bënte thjesht një pozë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *