Home / Kryesoret / Marshi i qytetarëve në ora 14-të

Marshi i qytetarëve në ora 14-të

Nën  moton “Lufta vazhdon, zëri fiton” do të mbahet marsh i qytetarëve i cili do të filloj në ora 14 në Shkup.

Marshi do të filloj para hapisrave të Prokurorisë Speciale  Publike, dhe do të vazhdoj drejt bulevardit Aradhat Partizane e deri tek Kuvendi i Republikës së Maqedonisë.
Kryetari i LSDM-së,  Zoran Zaev për nderë të festës së 11 Tetorit , do të mbajë fjalim para qytetarëve në hapsirën para Kuvendit të Republikës së  Maqedonisë, pas  përfundimit të marshit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *