Home / Lajme / Kronika e zezë / Mavrovë: Ia vjedhin para syve 100.000 den dhe 2.400 euro

Mavrovë: Ia vjedhin para syve 100.000 den dhe 2.400 euro

Dyzet e katër vjeçari M.Z. nga Shkupi dje ka lajmëruar vjedhje të një shume të madhe parash, e cila ka ndodhur në mbrëmjen midis 15 dhe 16 të këtij muaji.

Ai ka qëndruar një objekt në Mavrovë dhe nga çanta e tij e dorës, të cilën disa herë e ka vendosur në tavolinë, në mënyrë të panjohur iu janë vjedhur 100.000 denar dhe 2.400 euro, me të cilat është dashur që të paguaj disa harxhime për ndërtimin e një objekti në Trnica.

Po ndërmerren masa dhe aktivitete për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *