Home / Showbiz / Me flokë të pakrehur e fustan të shkurtër sexy, kjo është Luana në orët e vona

Me flokë të pakrehur e fustan të shkurtër sexy, kjo është Luana në orët e vona

Luana Vjollca di si të vihet në qendër të vëmendjes, kur bëhet fjalë pikërisht për foto në Instagram.
Në një foto të publikuar së fundmi, bjondja seksi duket se fsheh diçka që nuk do të ekspozohet, duke e maskuar me një zemër. E veshur me një fustan të shkurtër dhe me flokë të çrregullt, Luana mbetet sërish mjaft provokuese.screenshot-12_1477604106-9086863

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *