Home / Showbiz / Megan Fox publikon fotografi të djalit

Megan Fox publikon fotografi të djalit

Megan Fox ka bërë publike një fotografi të djalit të saj.

Aktorja, fotografinë e postoi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet së bashku me djalin e e saj dymuajsh, transmeton KlanK.

Megan solli në jetë fëmijën në muajin gusht – fëmijën e tretë me bashkëshortin e saj Brian Austin Green.

Çifti kanë djalin katërvjeçar Noah dhe djalin dyvjeçar Bodhi.

Aktorja paraqiti kërkesë për divorc në gusht të vitit 2015, por ajo dhe bashkëshorti i saj asnjëherë nuk kanë konfirmuar ndonjë gjë në lidhje me ndarje.megan-fox-780x439 megan-fox-baby-first-pic-cfmp-lead

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *