Home / Showbiz / Meshkuj mbani frymën, Ryva për pak sa nuk e zbulon “zogun” (FOTO)

Meshkuj mbani frymën, Ryva për pak sa nuk e zbulon “zogun” (FOTO)

Këngëtarja Ryva Kajtazi është njëra prej femrave të estradës e cila ka një stil shumë të veçantë dhe shumë elegant, shkruan “GazetaBlic”. Ajo kohë më parë ka publikuar një fotografi me një fustan shumë elegant edhe seksi, ku Ryva ka ekspozuar këmbët e saj dhe për pak sa nuk i doli edhe “zogu”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *