Home / Showbiz / Morena Taraku darkon me aktorin e famshëm turk (Foto)

Morena Taraku darkon me aktorin e famshëm turk (Foto)

Morena Taraku njihet si modele që shëtit anembanë botës.

Një të tillë e ka realizuar edhe në shtetit turk, ku këngëtarja ka kaluar disa herë edhe pushimet verore.

Por, kësaj radhe Morena ka darkuar midis Stabollit me një prej aktorëve të famshëm turk, transmeton Telegrafi.

Është fjala për Saruhan Hunel, i cili është i njohur më mirë si ‘Esmeri’ i serialit ‘Kaybolan Yilar (Vitet e humbura’.

Nuk dihet se për çfarë arsye janë takuar modelja shqiptare dhe aktorja turke, por kohë më parë Morena ka paralajmëruar për një projekt më të ri.

14520596_997436683716117_2369180512572095152_n

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *