Home / Showbiz / Mozzik e bënë atë që nuk e ka bërë askush deri më tani (FOTO)

Mozzik e bënë atë që nuk e ka bërë askush deri më tani (FOTO)

Kompania e njohur “AVDDIGITAL” ka njoftuar që kënga “Cociaina” ka grumbulluar për vetëm 3 muaj mbi 20 milionë
klikime në kanalin YouTube, shkruan GazetaBlic.com

Kënga “Cocaina” është një këngë e cila është krijuar nga Zapp dhe Chris, për një kohë shumë të shukurt ka arritur
që të bëhet top hit në të gjitha vendet shqip folëse.

Sipas kësaj komapanie ky është një rekord, sepse as një këngë deri më tani në një periudhë të tillë kohore,
nuk ka mundur që të mbledhë një numër kaq të madh të klikimeve.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *