Home / Lajme / Maqedoni / Muhamed Zekiri pas kalimit në LSDM kafen e pi në Veles, harron Tetovën, Gostivarin, Çairin?! (Foto)

Muhamed Zekiri pas kalimit në LSDM kafen e pi në Veles, harron Tetovën, Gostivarin, Çairin?! (Foto)

Ish gazetari Muhamed Zekiri, si duket ndjehet shumë i lumtur pas kalimit në radhët e LSDM-së, dhe këtë gjë po e dëshmon përmes fotove në rrjetet sociale ku me shokët e tij të idealit po kalon çaste të këndshme në Veles, Manastir e gjetiu, transmeton TetovaSot.

“Në kafe ne Veles 😉

На кафе во Велес ;)”, shkroi Zekiri në llogarinë e tij në Facebook.

Në këtë mënyrë Zekiri, harroi kafet e tij në Kumanovë, Tetovë, Gostivar, Çair si dhe shoqërinë e tij të xhamisë dhe idealit në këto vende. Me siguri se nuk do t`i bjere më rruga as në Sllupçanin legjendar të Komunës së Likovës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *