Home / Sport / Mustafi ka një urim special për Ozilin (FOTO)

Mustafi ka një urim special për Ozilin (FOTO)

Shkodran Mustafi i ka uruar në mënyrë të veqantë ditëlindjen bashkëlojtarit të tij nga Arsenal, Mesut Ozil.
Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka një urim special për Mesut Ozilin.

Në ditëlindjen e mesfushorit, bashkëlojtari i tij nga skuadra e “Gunners” dhe Kombëtarja e Gjermanisë, Mustafi e ka uruar në “Facebook”.

“Urime ditëlindje vëlla. Unë shpresoj se do të kemi një tjetër arsyeje për të festuar kështu pasdite. Shihemi më vonë”, ka shkruar mbrojtësi shqiptar, përcjell “Lajmi.net”.

Arsenali ndeshet sot me Swansea Cityn nga ora 16:00.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *