Home / Lajme / Kronika e zezë / Në autostradën Gostivar-Tetovë një veturë shkel dhe mbyt një qen endacak

Në autostradën Gostivar-Tetovë një veturë shkel dhe mbyt një qen endacak

Në autostradën Gostivar-Tetovë, mbrëmë rreth orës 20, vetura e tipit “Pasat” me targa nga Gostivari, e drejtuar nga 33 vjeçari H.R. e ka gjetur dhe mbytur një qen, transmeton TetovaSot.

Nuk ka të lënduar në veturë, ndërsa dëmi i përgjithshëm material vlerësohet në 40.000 denar.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *