Home / Lajme / Kronika e zezë / Në një aksident katër të lënduar – VIDEO

Në një aksident katër të lënduar – VIDEO

Në autostradën Gostivarë-Tetovë, në afërsi të kthesës për në Tumçevisht, ka ndodhur aksident trafiku, ku kanë marrë pjesë dy vetura, “Opel Antara” me targa të Shkupit e drejtuar nga 43 vjeçari S.M nga fshati Bitush dhe BMW me targa të Gostivarit e drejtuar nga 33 vjeçaqri R.AS nga fshati Gradec.Në aksident, dy vozitësit dhe dy bashkudhëtarët kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar për shërim në Spitalin e Gostivarit ndërsa më pas janë lëshuar për mjekim shtëpiak.Është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit, ndërsa dëmi është vlerësuar rreth 200 mijë denarë, transmeton Televizioni Koha.

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *