Home / Kuriozitete / Nëna lidh vajzën me zinxhir mes qytetit si dënim pasi !

Nëna lidh vajzën me zinxhir mes qytetit si dënim pasi !

Një vajzë e vogël e cila si duket ka vendosur të braktisë shkollënëështë ndëshkuar në mënyrë ekzemplare dhe shumë të rëndë nga nëna e saj.

Ajo është lidhur në një shtyllë me zinxhir prej nënës së saj si dënim për sjelljen e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Kuala Lumpur, në Malajzi.

Vajza u gjet e lidhur nga një taksist që më pas lajmëruan policinë./albeu.com/

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *