Home / Sport / Neymar i kthehet stërvitjes te Barca pas lëndimit me Brazilin (Foto)

Neymar i kthehet stërvitjes te Barca pas lëndimit me Brazilin (Foto)

Sulmuesi i Barcëlonës, Neymar, pësoi një lëndim jo të lehtë me Brazilin ndaj Bolivisë.

Por, tashmë braziliani i është kthyer gjendjes normale dhe ka filluar stërvitjen e rregullt te Barcelona.

cuxfovdwyaawpwa

Lëndimi i Neymar pas goditjes nga lojtari i Bolivisë

Brazili fitoi në atë takim me rezultat 5-0, ku një herë shënoi edhe Neymar.

Ky gol e bëri anësorin lojtarin e katër me më së shumti gola në histori të Kombëtares së Brazilit.

cufkoeuweaa6vxx

Neymar e filloi stërvitjen i buzëqeshur, por me një fashë të vogël te syri.

cufkp4cweae5yjz cufko0iw8aap6qx

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *