Home / Kryesoret / Nga e diela fillon përllogaritja dimërore e kohës

Nga e diela fillon përllogaritja dimërore e kohës

Të shtunën duke u gdhirë e diel në orën 3 pas mesnate me zhvendosjen e akrepave për një orë pas fillon përllogaritja e kohës dimërore.

Koha në orën 3 do të llogritet 2, njoftoi Byrja e Metrologjisë pranë Ministrisë së Ekonomisë.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *