Home / Showbiz / Nita, motra e Nora Istrefit ndërron fenë, nga myslimane bëhet..

Nita, motra e Nora Istrefit ndërron fenë, nga myslimane bëhet..

nit_1476768642-5498585

A e njihni Nita Istrefin, motrën fashionista të këngëtareve të njohura Nora dhe Era Istrefi?

Nita nuk është marrë asnjëherë më muzikë, por është bërë e njohur kryesisht falë Nores, që e ka edhe motër, por edhe shoqe.

Ato për një kohë shiheshin kudo nën shoqërinë e njëra tjetrës. Nita prej pak vitesh po jeton jashtë vendit bashkë me të dashurin e saj.

Nita pos që e ka ndërruar vendbanimin, duket se e ka ndërruar edhe fenë, shkruan “Kosovarja”.

Shikoni kryqin në varësen e saj…

nn_1476768633-6335400

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *