Home / Lajme / Kronika e zezë / Një djalosh 25 vjeçar ka vdekur dje në një aksident trafiku në Shkup

Një djalosh 25 vjeçar ka vdekur dje në një aksident trafiku në Shkup

25 vjeçari nga Shkupi ndërroi jetë dje në një aksident trafiku që ka ndodhur në lagjen Petrovec.

Aksidenti ka ndodhur në orën 22 e 30 min gjatë përplasjes së veturës “krajsler” dhe veturës “zastava 101”, dy veturat me targa nga Shkupi.

Në aksident me pasoja fatale ka përfunduar shoferi i veturës zastava, banor i fshatit Ognjanci. Djaloshi urgjentisht është dërguar në Qendrën Urgjente, por mjekët e kanë konstatuar vetëm vdekjen.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *