Home / Lajme / Kronika e zezë / Një shkupjane e re do të qëndroje gjatë kohë në burg

Një shkupjane e re do të qëndroje gjatë kohë në burg

Dje në orën 17 në aeroportin “Aleskandri i Madh” në Shkup, si person i depërtuar nga Gjermania, ka udhëtuar 18 vjeçarja nga Shkupi S.A.

Pas kryerjes së kontrollit është konstatuar se e njëjta është evidentuar me masën arresto. E njëjta është arrestuar dhe në orën 19 e 25 iu është dorëzuar zyrtarëve policor në Petrovec për procedurë të mëtutjeshme.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *