Home / Showbiz / Noga harron Kristelën, kapet ‘mat’ me të dashurën e re duke u puthur

Noga harron Kristelën, kapet ‘mat’ me të dashurën e re duke u puthur

Martesa e dështuar e reperit Noga me prezantuesen bjondinë Kristela Gjoka, ka qenë ndër më të komentuarat në media.

Nuk ka kaluar shumë kohë prej kur dyshja i dhanë fund martesës së tyre e Noga si duket e ka harruar atë dhe ka gjetur ngushëllim te dikush tjetër, shkruan lajmi.

Së fundmi reperi është kapur ‘mat’ me një zeshkane e lajmi.net ka siguruar një fotografi ekskluzive të tyre ku shihen…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *