Home / Showbiz / Nuk do ta besoni sa e bukur është gruaja e reperit Vig Poppa

Nuk do ta besoni sa e bukur është gruaja e reperit Vig Poppa

Reperi i njohur Vig Poppa, aktualisht po shijon suksesin e projektit të tij të fundit “Zemra jem”, bashkëpunim me Tunën.
Reperi në fjalë duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline.

Ai në llogarinë e tij në Facebook ka shpërndarë një foto, ku shihet përkrahë bashkëshortes së tij.

Ndonëse pa makeup ajo duket bukur dhe thjeshtë.g_1477375618-3251263

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *