Home / Showbiz / Pamje tronditëse: Si i fryejnë të pasmet VIP-at tanë

Pamje tronditëse: Si i fryejnë të pasmet VIP-at tanë

Yjet shqiptare dita ditës po befasojnë me madhësinë e të pasmeve të tyre
Secila më seksi se tjetra, secila me të pasme më të mëdha se tjetra, ato tentojnë të bëjnë diferencën në skenë.

Por, rritja e të pasmeve të tyre për shumicën prej yjeve tona, sepse ka përjashtime, nuk vjen nga puna në palestër.

Në një postim të faqes Vipat e Bllokut në “Instagram”, shihet se si një femër fryen të pasmet në një klinikë estetike.

Fryrja e të pasmeve bëhet me botoks dhe ato sipas mjekëve estetikë zhduken pas një kohe.

Kjo video dëshmon edhe një herë se shumë prej yjeve tona janë artificiale. /Syri.net/

Ikni lodhuni ne palester ju 😂💪🏻

A post shared by ZYRTARE© OFFICIAL© (@vipat_e_bllokut_.official) on

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *