Home / Lajme / Rajon / Përdhunohet një studente në hotel në ditën e parë të takimit, mjekët zbulojnë të vërtetën

Përdhunohet një studente në hotel në ditën e parë të takimit, mjekët zbulojnë të vërtetën

Një 25-vjeçar përfundoi në pranga, i akuzuar për përdhunimin e një studenteje nga Bulqiza, e cila studionte në Universitetin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit.

24 vjeçarja M.Xh. e akuzoi djalin një vit më të madh, S. Gjoka, banues në Rrushkull, se e kishte përdhunuar në një hotel, ditën e parë të takimit mes tyre.

Por ndërkohë, me kalimin e orëve, zbardhen të tjera detaje mbi ngjarjen.

Sipas burimeve, ekspertët pranë Maternitetit të Durrësit, që janë marrë me ekzaminimin e vajzës së përdhunuar, kanë arritur në përfundimin se ka pasur marrëdhënie seksuale, por nuk ka shenja dhune në trupin e vajzës së re.

Më herët, DurrësLajm dha detaje mbi njohjen e çiftit, që kontaktin e parë e kishte pasur në rrjetet sociale, ndërkohë që me datë 18 tetor ishin takuar për herë të parë.

Pikërisht pas këtij takimi vajza akuzoi djalin se e kishte marrë me forcë, e kishte kërcënuar dhe përdhunuar në një hotel.

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *