Home / Kuriozitete / Peshonte 185 kilogramë, tani vetëm 77

Peshonte 185 kilogramë, tani vetëm 77

Rosie Mercado 34 vjeçare , ka arritur ti humbë 108 kilogramë falë dietës strikte dhe aktiviteteve të shumta fizike.

Ajo tani peshon vetëm 77 kilogramë duke ndryshuar krejtësisht nga pesha dhe dukja e saj.

Rosie, nënë e 3 fëmijëve ka thënë se vazhdimisht merrte fjalë fyese për te vrarë vetën për shkak te peshës.

Rosie e mori seriozisht humbjen në peshë pasi që në një rast e detyruan te paguante 2 ulëse te aeroplan sepse një nuk e zinte.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *