Home / Showbiz / Piktura e elegancës

Piktura e elegancës

auto_m11476687268

Ajo është nënë e përkushtuar për të dy vajzat e saj Ava dhe Hero.

Por Myleene Klass zgjati natyrën e saj të nënës në mbi 100 fëmijë të tjerë të dielën, derisa ndihmoi një grup të rinjsh të dobët të hipnin në avionin Dreamflight në aeroportin Heathroë të Londrës, shkruan Daily Mail, përcjell Bota Sot.

38-vjeçarja ishte veshur me një fustan elegant me lule, derisa në kokë mbante edhe një kapelë.

Ylli i “Hear’s Say”, dukej aq lezetshëm derisa bisedonte, qeshte dhe mashtronte fëmijët, të cilët vuajnë nga një varg sëmundjesh të rënda, aftësi të kufizuara dhe trauma./BS/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *