Home / Kryesoret / Promovimi i dy publikimeve në BPRM

Promovimi i dy publikimeve në BPRM

Në Bankën popullore të Republikës së Maqedonisë sot do të mbahet promovimi i publikimeve “Bibliografia e punës qendrore bankare në Republikën e Maqedonisë: 1946 – 2016” dhe “Mendimi shkencor në BPRM: 1992-2015 (shqyrtimi i punimeve shkencore)”.

Promovimi i publikimeve është me rastin e shënimin të 70-vjetorit të aktiviteteve qendrore të bankave në Maqedoni./MIA/

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *