Home / Sport / Puyol: Te Barcelona çmenden pas këtij lojtari të Juventusit

Puyol: Te Barcelona çmenden pas këtij lojtari të Juventusit

Legjenda e Barcelonës, Carles Puyol, thotë se në ish skuadrën e tij admirohet loja e Paulo Dybalas.

Ish kapiteni i Barcelonës që tani është agjent, ka deklaruar hapur se Dybala pëlqehet nga krerët e klubit katalunas.

“Dybala admirohet shumë te Barca”.
“Futbolli që luan ai sjell gëzim dhe kjo është filozofia e klubit” .

Javën e shkuar u flit se Dybala mund të kalojë te Barcelona për një shumë prej 120 milionë eurove. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *