Home / Kryesoret / Qenan Aliu: Ministri Todorov kanabisin dhe viagrën do t`ua sjell në shtëpi

Qenan Aliu: Ministri Todorov kanabisin dhe viagrën do t`ua sjell në shtëpi

Analisti politik Qenan Aliu e komentoi masën e re të ministrit të shëndetësisë Nikolla Todorov për barnatoret mobile.

“Ministri i shëndetsisë Nilla Todorov me barnatoret e tij mobile do tua sjellë ilaçet deri tek dera e madhe e shtëpive tuaja.

Por ju duhet ta hapni kuletën tuaj kurë barnatorja mobile si kombi buss të jetë pranë portës tuaj.

Madje ilaçe do tu sjellin edhe tek shtëpija por ju ti paguani, ndërsa lumturinë dhe mirëqenien duhet ta gjeni vet, e kurë të sëmureni Todorov dhe Vmro- ,,kujdeset ,, për ju ! Këta deri tek shtëpitë tuaja mund tju sjellin edhe vaj kanabisi bile edhe VIJAGRA, por me një kusht të votoni për ta !”, shkroi Qenan Aliu.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *