Home / Sport / Real Madridi i ka vënë çmim Iscos për klubet e interesuara

Real Madridi i ka vënë çmim Iscos për klubet e interesuara

Real Madrid pretendon ta shes që në janar Iscon.

Spanjolli ka qenë i lidhur me një kalim me Manchester Unitedin, Manchester Cityn dhe Tottenhamin.

Isco në fillim të këtij kampionati tha se do të mendojë para se ta bëjë lëvizjen e ardhshme.
Tani sipas mediave spanjolle thuhet se Reali mendon që ta shes shumë shpejtë.

“Nëse do të ketë një ofertë prej 40-45 milionë euro për Iscon, Real Madridi do ta pranojë”, ka thënë një burim i klubit. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *