Home / Sport / Reali kërkon futbollistin e PSG-së

Reali kërkon futbollistin e PSG-së

Real Madrid është duke u interesuar për Thiago Silvan e PSG-së

Mbrojtësi brazilian, Thiago Silva, gjatë verës së ardhshme mund të largohet nga PSG-ja si lojtar i lirë, pasi skadon kontrata e tij.

Për më shumë, PSG-ja ende nuk ka bërë ndonjë ofertë për vazhdimin e kontratës dhe kjo ka bërë që shumë skuadra të interesohen për të.

Për brazilianin po interesohet edhe Real Madrid, e cila e sheh si perfekt me Sergio Ramosin.

Por, Reali do të ketë konkurrencë të madhe, pasi për Sivan po interesohen Atletico Madrid dhe dy skuadrat italiane, Milan dhe Juventus. /Express/

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *