Home / Showbiz / Rezarta Shkurta i rikthehet provokimeve

Rezarta Shkurta i rikthehet provokimeve

Këngëtarja Rezarta Shkurta i është rikthyer pozave seksi dhe seteve fotografike provokuese.
E shohim në këtë foto të publikuar prej saj në rrjete sociale ku tregon shumë më tepër seç duhet. Prej disa kohësh Rezarta është “tërhequr” nga bota e artit duke u fokusuar tek vajza e saj dhe biznesi. Por mesa duket ky set fotografik paralajmëron për një rikthim të mundshëm.
rezi_1477341724-1849605

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *