Home / Showbiz / Rikthehet Eminem për të “goditur” Trump, ja kënga kundër tij (VIDEO)

Rikthehet Eminem për të “goditur” Trump, ja kënga kundër tij (VIDEO)

Jo vëtëm kundërshtarët e Trumpe urrejnë atë, por edhe shumë prej ikonave amerikane të cilët nuk duan që ai të bëhet president i SHBA-ve.

Eminem është personi më i fundit që ka dalur hapur kundërTrump, madje duke nxjerrë në treg këngën e tij të re, pothuajse tetë minuta të gjatë, të quajtur “Fjalimi i Fushatës” (Campaing speech).

Ndërkohë Robert De Niro kohët e fundit publikoi një bisedë duke mallkuar kandidatin republikan.

Robert Downey Jr, Scarlett Johansson dhe Mark Ruffalo gjithashtu kanë deklaruar se janë kundër republikanit Trump.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *