Home / Showbiz / Rita me stil, cilësohet mbretëreshë e modës

Rita me stil, cilësohet mbretëreshë e modës

rita-ora

Filloi gjithçka si këngëtare por vitet e fundit i qelën rrugën edhe në profesione më sfiduese.
Tani Rita Ora pos muzikës është angazhuar edhe në industrinë e filmit dhe atë të modës. E që është duke e ‘carë’ këtë të fundit, ajo po e dëshmon çdo ditë e më shumë, transmeton ORAinfo.

Fotografitë e fundit e kanë kapur atë në rrugën e New York-ut me një stil shumë të veçantë.

Edhe pse nganjëherë po akuzohet se po vishet më fustane të fjetjes, 26 vjeçja nga Kosova duket se nuk e lodh kokën për këto fjalë.

E kombinuar me ngjyrën bezhë, Rita dukej tejet në formë dhe e gatshme për të realizuar një seance në studio incizimi në ‘qytetin që s’fle kurrë’.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *