Home / Showbiz / Rita Ora dhe motra e saj gjysmë të zhveshura në banjo

Rita Ora dhe motra e saj gjysmë të zhveshura në banjo

auto_rita1476652194

Këngëtarja shqiptare Rita Ora nuk e ka fare problem të ekspozojë format e saj mahnitëse.

Ajo edhe sot ka provokuar fansat e saj, duke publikuar një fotografi në rrjetet sociale, me të cilën i ka lënë pak vend imagjinatës, shkruan Bota Sot.

E veshur vetëm me të brendshme, bukuroshja bjonde shfaqet para pasqyrë duke bërë një selfie bashkë me motrën e saj, Elenën.

“Kjo është më mirë”, shkruan ajo e qeshur, duke lënë të kuptohet se paraprakisht ka realizuar edhe shumë imazhe tjera.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *