Home / Kryesoret / Rrahje mes dy grupeve në Tetovë, një i lënduar rëndë

Rrahje mes dy grupeve në Tetovë, një i lënduar rëndë

Sapo ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve të rinjsh në qendër të Tetovës ku ka mbetur një i lënduar rëndë.

I lënduari është dërguar menjëherë në spitalin Klinik të Tetovës. Nga Spitali Klinik për portalin TetovaSot konfirmojnë se kanë pranuar një pacient me lëndime të rënda në kokë, krah dhe disa pjesë të trupit ku më pas është transferuar në Spitalin Klinik të Shkupit.

Ende nuk dihen arsyet e rrahjes. Nga policia nuk ka asnjë informacion zyrtarë ku në çdo moment pritet të zbardhen edhe motivet e rrahjes.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *