Home / Argëtim / Sa kushton papagalli?

Sa kushton papagalli?

Sa kushton ky papagalli?
200 euro.

-Po cfare di te beje ky qekushton kaq shume?
Po di anglisht, frengjisht, spanjisht…

– I dyti sa kushton?
400 euro.
400???!!!
Epo ky di edhe gjuhen kineze, ate japoneze…

– Po ky i vogeli? (i treti)
– 600 euro
– Nuk ka mundesi! Pse cfare gjuhe di ky?
– Asgje.

– Epo si asnje dhe eshte me i shtrenjti?
– Po, por eshte shefi i ketyre te dyve!

Gjithashtu lexo

Lutja e dhëndrit për vjehrrën

Dhëndëri përcjellë vjehrrën për në aeroport. Pasi vjehrra hyp në avion dhefluturoi, dhëndëri i lutet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *