Home / Showbiz / Sa shumë i ngjan vajza Lyrical Sonit!

Sa shumë i ngjan vajza Lyrical Sonit!

lyrical_1476403546-9716925

Hip hop ylli Lyrical Son së fundmi po shijon kohën si prind.
Festimi dhe gruaja e tij Gresa ka kohë që janë të martuar dhe ata së fundmi u bënë prindër të një vajze.

Eva e vogël tash po rritet dhe me kalimin e kohës ajo po tregon se po i ngjan babat të saj, reperit Lyrical Son.

Duket se edhe fakti që është bërë prind e ka lënë Lyrical Sonin larg angazhimeve në muzikë.

Të shohim çka do të na sjellë reperi së shpejti, me siguri ndonjë hit të ri.

lyrical-1_1476403525-3594070

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *