Home / Showbiz / Serbja këndon shqip këngën e Remzie dhe Nexhat Osmanit

Serbja këndon shqip këngën e Remzie dhe Nexhat Osmanit

Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani duket se kanë edhe fansa serbë.

Një video që po qarkullon në internet shihet një vajzë serbe tek këndon një këngë të këngëtarëve.

Bëhet fjalë për fjalë për këngën “Gjerdanin e dashurisë”, i cili flet për raportet nuse-vjehërr.

Më poshtë mund ta shihni videon, e cila ka marrë mjaft ‘Like’ në “YouTube”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *