Home / Lajme / Sherr me gruan në avion, pas uljes së detyruar piloti i përzë nga avioni

Sherr me gruan në avion, pas uljes së detyruar piloti i përzë nga avioni

Dy bashkëshortë që ndodheshin në bordin e një avioni të kompanisë “Thomas Cook” janë konfliktuar ashpër duke detyruar pilotin që t’i përzërë.

Ata patën kulmin e diskutimin kur avioni i nisur nga Londra drejt Greqisë bëri ulje të detyruar në aeroportin e  Brindisit. Ekuipazhi u mundua të qetësonte situatën por diçka e tillë ka rezultuar e pamundur.

Peter Kempton është ngritur nga vendi i tij dhe ka vrapuar për të dalë jashtë. Aty është bllokuar nga policia, ndërsa piloti i avioni po urdhëronte bashkëshorten e Kemptonit për t’u larguar.

Kompania ajrore bëri të ditur se siguria e pasagjerëve është themelore, ndaj edhe ekuipazhi ka vendosur t’i kërkojë çiftit që mund të ishte më mirë të largohej nga avioni.

Gjithashtu lexo

Bajram Rexhepi një burrështetas i guximshëm – (FOTO & VIDEO)

Homazhe për nder të të ndjerit Bajram Rexhepi janë zhvilluar në hollin e Kuvendit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *