Home / Kuriozitete / Shikon gruan për herë të parë pa tualet, i kërkon divorcin
Sad woman on the bed with her husband in the background

Shikon gruan për herë të parë pa tualet, i kërkon divorcin

Del për herë të parë pa tualet para të shoqit dhe ai i kërkon divorcin. Është kjo ajo që ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Gjithçka pas një larje në det në Sharjah. Burri me moshë 34- vjeçare, kuptoi se bashkëshortja e tij 28 vjeçe, kishte mbajtur gjithmonë një “maskë tualeti” por edhe u ishte nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale si dhe vendoste lente me ngjyrë, për të pasur pamjen e dëshiruar.

I shokuar nga pamja e së shoqes pa tualet, ai i kërkoi divorcin, shkruan noa.al. Doktor Abdul Aziz Asa deklaroi se gruaja e re ka nisur një trajtim psikologjik, për të marrë veten pas ndarjes, ndërsa dhëndri tha se nuk e njihte të shoqen pa tualet.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *