Home / Kuriozitete / Shikoni çfarë i ndodh prezantuesit gjatë emisionit “live”

Shikoni çfarë i ndodh prezantuesit gjatë emisionit “live”

Prezantuesi televiziv teksa polexonte titujt e gazetave në mëngjes është befasuar nga një vizitë e papritur.

Në tavolinë ku ishin vendosur gazetar, ndërsa prezantuesilexonte mbi të kërceu një mace. Megjithatë, prezantuesi vazhdoi emisionin, po ashtu dhe macja e pa shqetësuar vijoi të eksploronte mbi tavolinë.

Ngjarja ka ndodhur në një televizion turk dhe kishte si protagonist gazetarin, Kudret Çelebioglu i cili e cilësoi “vizitë surprizë”.

Shfaqja e maces misterioze u bë hit në rrjetet sociale. Macja misterioze kishte hyrë në studio përmes një dere të hapur dhe nuk ishte vënë re nga stafi.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *