Home / Showbiz / Shikoni fotot e Anxhelina Hadërgjonajt

Shikoni fotot e Anxhelina Hadërgjonajt

0-30-0weweAnxhelina një vajzë shumë joshëse dhe tejt seksi

E zjarrta Anxhelina vazhdimisht ka sjellur foto dhe video të shumta dhe mjaft provokative, shkruan Kosovarja.

Anxhelina në fotosesionin të realizuar nga fotografi Fadil Berisha, vjen shume e nxehtë dhe në top formë. Një ndër këto foto ka shpërnda edhe mamaja seksi Albëria e cila ndjehet krenare për të bijën.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *