Home / Lajme / Maqedoni / Shkupjani duke tentuar të mbyt gjarpërin, plagoset në gjoks

Shkupjani duke tentuar të mbyt gjarpërin, plagoset në gjoks

Në Klinikat e Shkupit dje është pranuar 35 vjeçari me inicialet B.T. nga fshati Jargulicë.

Ai së bashku me dy shokët e tij ka qenë në gjueti.

Duke ecur në pyll nxorri pushkën dhe me qytë ka tentuar ta mbyt gjarprin, por në atë moment plumbi e plagosi atë në gjoks.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *