Home / Lajme / Shtepija e re e Obamas dhe familjes së tij

Shtepija e re e Obamas dhe familjes së tij

Presidenti Obama dhe familja e tij pritet të zhvendosen nga Shtëpia e Bardhë drejt një shtëpie jo të “Bardhë” por me gjithë cilësitë dhe komoditetin e shtëpisë që do lenë pas.

Shtëpia që shikoni në galeri është shtëpia ku pritet të transferohet Obama me familjen e tij pas zgjedhjeve.

Padyshim që kjo shtëpi është një luks i vërtetë me dhoma gjumidhe një super salon të madh, do të jetë një ngushëllim i denjë për largimin nga Shtëpia e Bardhë.

Kjo vilë është e marrë me qera nga çifti Obama pranë Uashington DC, në Kalorama. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Bajram Rexhepi një burrështetas i guximshëm – (FOTO & VIDEO)

Homazhe për nder të të ndjerit Bajram Rexhepi janë zhvilluar në hollin e Kuvendit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *