Home / Kryesoret / Sipas Urim Salihut ja me cilët emra për deputet mund t’i bësh ballë BDI-së

Sipas Urim Salihut ja me cilët emra për deputet mund t’i bësh ballë BDI-së

Gazetari Urim Saliu jep një shembull të mirë se si mund të mundet BDI-ja në zgjdhjet e 11 Dhjetorit, përndryshe çdo gjë është e kot pasi BDI-ja edhe në anketat e fundit del fituese absolute karshi gjithë partive tjera shqiptare.

Ai ka rradhitur emrat e deputetëve që mund ti bëjnë ballë BDI-së

“Po e publikoj listen per deputete te partise sime qe do ta sfidoje seriozisht BDI-ne:

Bartes liste Lionel Messi

2.Barac Obama
3.Rexhep Taip Erdogan

4.Kallashi

5.Bleona Qereti

6.Bred Pitt
7.Angela Merkel etj etj” ka shkruar Saliu

Ndryshe sot nënshkruhet një koalicion i gjërë i partive politike shqiptare opozitare mes LR-PDSH-së, Unitetit dhe RDK-së që nënkupton se bashkimi i forcave politike mund të rrit edhe numrin e deputetëve shqiptarë në Maqedoni.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *