Home / Kryesoret / Sot mbahet kongresi i LSDM

Sot mbahet kongresi i LSDM

Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë (LSDM) sot do ta mbajë kongresin e 20-të.

Në kongres do të mbajë fjalim kryetari i partisë Zoran Zaev, i cili pas pjesës së punës, do t’i komunikojë edhe konkluzionet dhe vendimet e aprovuara të delegatëve.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *